MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13846558
nr 1384 6558
Byrå
1800-tal, mahogny. Bredd: 95, djup: 44 cm, höjd: 89 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:45:54
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)